Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Bank w telefonie.
Notes

Bank w telefonie.

  Firm udzielających kredyty w naszym kraju jest duża ilość i w razie potrzeby uzupełnienia naszego portfela ciężko się zdecydować.

  Nowością kredytową na na naszym rynku jest oferta firmy Orange, która do niedawna zajmowała się jedynie usługami telekomunikacyjnymi, dziś zajmuje się także usługami finansowymi. W firmie Orange powstał odłam firmy o nazwie Orange Finanse, który świadczy usługi bankowe oferując bank w telefonie, możliwość założenia konta bankowego, korzystanie z możliwości oszczędzania, przelewów gotówkowych, płatności internetowych, a także zaciągania kredytów, a produkty bankowe dostarcza mBank.

  Konto osobiste w Orange Finanse nic nie kosztuje i zapewnia posiadaczowi kartę debetową do konta, właściciel konta ma możliwość płacenia zbliżeniowo w sklepach telefonem z NFC i możliwość wypłat gotówki z bankomatów telefonem oraz zaciągania pożyczek gotówkowych.

  W tym telefonicznym banku przelewy gotówki na terenie naszego kraju są bezpłatne, mamy także możliwość zakładania lokat oszczędnościowych oprocentowanych do 1% w skali roku i wszystko to wykonamy przez internet, nie wychodząc z domu.


Głosuj (0)

iwon 16:04:40 26/03/2015 [Powrót] KomentujSite
Odwiedziło 5884 osób.
Strona GłównaLink Me

Dodaj do Ulubionych

Friends


Book
Księga Gości ||0 || Dodaj do Księgi

Old Book
2015
Kwiecień
Marzec
2014
Grudzień
Wrzesień


Top