Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Świąteczne zakupy.
Notes

Świąteczne zakupy.

  Rozpoczyna się kolejny raj dla sklepów i handlowców, czyli kolejne święta, a więc i kolejne duże zakupy w każdym domu.

  Ten kto wymyślił święta nie zdawał sobie sprawy komu zapewnia zyski.

  Każda okazja na zwiększenie obrotów sprzedaży jest wykorzystywana przez sklepy, firmy usługowe i firmy kredytowe, które w okresach świątecznych zwiększają natężenie swoich reklam i ofert. Sklepy powiększają ilość asortymentu w swoich ofertach, firmy kurierskie i transportowe zapewniają specjalne zniżki na swoje usługi, a firmy kredytowe reklamują raty na wyjątkowo opłacalnych warunkach. Wszystko po to, aby przypomnieć każdemu potencjalnemu klientowi, że należ zrobić większe zakupy z okazji świąt.

  Czas przedświąteczny stał się w ten sposób najbardziej pracowitym okresem w działalności większości firm związanych z zakupami. Zwiększane są godziny pracy, zatrudniane są dodatkowe osoby, sprowadzany jest dodatkowy towar, aby sprostać obsłudze tysięcy przewijających się przez obiekty handlowe klientów.

  W pogoni za opłacalnymi ofertami promocyjnej szynki, pomarańczy i czekolady, czy niezwykłych gadżetów świetnie nadających się na prezent, nie zapominajcie o swoim portfelu, który nie lubi być pusty. Podczas zakupów świątecznych należy dwa razy zastanowić się nad tym, czy nas stać na taką ilość artykułów, jaką wkładamy do swoich koszyków zakupowych.

  Życzymy intratnych zakupów i zadowolenia ze świąt, bo w końcu to one są najważniejsze.


Głosuj (0)

iwon 18:11:03 18/03/2015 [Powrót] KomentujSite
Odwiedziło 5891 osób.
Strona GłównaLink Me

Dodaj do Ulubionych

Friends


Book
Księga Gości ||0 || Dodaj do Księgi

Old Book
2015
Kwiecień
Marzec
2014
Grudzień
Wrzesień


Top