Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Co daje karta stałego klienta
Notes

Co daje karta stałego klienta

Te z nas, które często robią zakupy, powinny pomyśleć o wyrobieniu karty stałego klienta. Zdaje sobie z tego sprawę i wiem, że wiąże się to z podaniem danych osobowych. Co jakiś czas, lub częściej będą dzwonić, i przedstawiać promocje, ogólnie rzecz biorąc , nie dadzą żyć. Ale nie jest chyba tak źle.
W zamian za podanie naszych danych osobowych, dostaniecie od sklepu kartę stałego klienta, dzięki której będziecie dostawać zniżki na cały asortyment. Muszę Wam powiedzieć , że to się opłaca i szybko sami przekonacie się o tym, że było warto. To co jest istotne, to że karta stałego klienta może mieć ograniczoną ilością towarów, objętych promocją. Bardzo często zdarza się, że sklep wydaje kartę stałego klienta, i wyklucza artykuły, które objęte są rabatami przewidzianymi w karcie.
Jeśli już zdobędziecie kartę stałego klienta, warto wybrać się do większego sklepu, gdzie są wszystkie rodzaje odzieży jakich potrzebujecie i zrobić zakupy. Za uzyskane rabaty wybrać sobie mały prezent i go kupić.
W Końcu przecież to dzięki Waszemu instynktowi zakupowemu, go zdobyłyście.
Miejsc jest wiele. Można wybrać outlet albo hurtownię z odzieżą. Jednym z takich miejsc jest HURTOWNIA MEGABRAND - OUTLET, mająca swoje hurtownie w Myślenicach i Rzgowie.
Więcej informacji na temat oferty hurtowni, aktualnych promocji znajdziecie na miejscu, ewentualnie zaglądając na stronę internetową zamieszczoną pod adresem http://www.hurtowniamegabrand.pl
A więc karnawał za dwa tygodnie, więc nie ma co czekać. Wyrabiajcie kartę stałego klienta i na zakupy do hurtowni.


Głosuj (0)

iwon 18:15:07 11/12/2014 [Powrót] KomentujSite
Odwiedziło 5884 osób.
Strona GłównaLink Me

Dodaj do Ulubionych

Friends


Book
Księga Gości ||0 || Dodaj do Księgi

Old Book
2015
Kwiecień
Marzec
2014
Grudzień
Wrzesień


Top